Řecko - půjčovny aut, skútrů a lodí

centrum informací o půjčovnách v Řecku a na řeckých ostrovech

 

Půjčovna aut, skútrů a člunů na ostrově Zakynthos

Zakynthos - mapa ostrova

Zakynthos - cestování po ostrově

Zakynthos je překrásný ostrov s několika unikátními plážemi a nádherným vnitrozemí. Na výlet můžete organizovaně, ale mnohem lepší je najít si nějakou půjčovnu, zapůjčit si auto a jezdit jen tak na vlastní pěst. Najdetě si, kde je ta správná půjčovna aut, počkejte si na ideální cestovní podmínky (viz Zakynthos - počasí) a vyražte. Jistě nebudete litovat - Zakynhos stojí za to.

Další podrobnosti o Zakynthosu jsou popsány na stránce Zakynthos v detailech, kde jsou fotky, popisy památek, pláže nebo cestopisy.

 

Půjčovna aut na ostrově Zakynthos

Půjčoven aut je zde velmi mnoho. Liší se podmínkami, cenami, službami .... určitě je z čeho vybírat. Půjčování aut je jeden z populárních zdrojů příjmů na Zakynthosu a tak je půjčovna aut v každém středisku. Pokud se však nechcete spoléhat na to, co najdete na místě, můžete si auto rezervovat již předem přes internet.

Většina půjčoven nabízí doručení kamkoliv po Zakynthosu zdarma, takže sídlo půjčovny aut není důležité. Objednáte a oni jsou ve stanovený čas před hotelem. Některé půjčovny zde mají dokonce české zastoupení, takže auto, skútr nebo motocykl si můžete rezervovat přímo v ČR a na všem se domluvit v klidu a jasně v češtině. Doporučujeme tedy vyzkoušet půjčovnu Motor Club Zante, která má velmi slušné ceny, kompletní pojištění a auto i moto Vám přiveze dle potřeby na letiště nebo až k Vám domů. Stránky jsou Půjčovna aut a skútrů Zakynthos.

 

Půjčovna skútrů

Ano, i půjčoven skútrů je na Zakynthosu více, než dost. Často jako půjčovny skútrů fungují i výše uvedené půjčovny aut, ale velmi často je najdete i samostatně na místech jako jsou hlavní třídy středisek a podobně. Pokud si chcete zařídit vše z klidu domova a v češtině, vyzkoušejte výše uvedenou Půjčovnu aut a skútrů Zakynthos

 

Půjčovny lodí a člunů na Zakynthosu

O žádné půjčovně lodí nebo člunů nevím. Vím, že se na Zakynthosu dá půjčit vělká jachta nebo loď i s kapitánem, ale to je vše.

 

Zakynthos hotely a letoviska

A zde je několik tipů na ubytování na ostrově Zakynthos. Hotely, apartmány či studia mohou být vybrané z letovisek a středisek Agios Leon, Agios Sostis, Alikanas (Alykanas), Alikes (Alykes), Amoudi, Argassi, Kalamaki, Laganas, Limni Keri, Porto Koukla, Tragaki, Tsilivi, Vassiliki, Volimes a Xehoriati.