Řecko - půjčovny aut, skútrů a lodí

centrum informací o půjčovnách v Řecku a na řeckých ostrovech

 

Půjčovna aut, skútrů a člunů na ostrově Ios

Ios - mapa ostrova s vyznačením hlavních míst

Ios - cestování

Ios je ostrov malý, na výšku má asi 17 kilometrů a široký je kilometrů asi 5.

Ale to vůbec nevadí - na Iosu je spousta krásných a zajímavých míst a půjčovna aut i půjčovna skútrů zde samozřejmě je. Pokud přemýšlíte o tom, kdy na Ios vyrazit a kdy je tam nejlépe, podívejte se na stránku Ios - počasí

Podrobnosti o ostrově Ios jsou popsány na stránce Ios v detailech, kde jsou fotky, popisy památek, pláže nebo cestopisy.

Recenze půjčoven na Iosu

Pokud víte (nebo se o dovolené dozvíte) o nějaké půjčovně aut, skútrů či lodí, která zde není zmíněná, a chtěli byste ji ostatním doporučit či před ní varovat, napište nám. Rádi ji zde uvedeme. Stejně tak budeme velmi rádi, pokud nám po návratu napíšete hodnocení či recenzi půjčovny, kterou jste během dovolené využili. Vaše zkušenosti mohou pomoci mnoha lidem, kteří se na dovolenou teprve chystají.

 

Je na Iosu nějaká půjčovna aut ?

Půjčovna aut zde samozřejmě je a není jen jedna jediná. Většina z nich je však malinkých lokálních a není an ně žádný rozumný kontak či internetová adresa.

Jedna z mála půjčoven aut, o kterých vím a která umožňuje rezervaci auta předem, je půjčovna aut Jacobs . Mají v nabídce jak auta, tak i skútry a čtyřkolky. Osobní zkušenost s nimi nemám.

Další půjčovnou je pak půjčovna aut Trohonkisi, která sídlí přímo v hlavním městě Ios. Podmínky neznám, zda auta rozváží, to netuším.

A do třetice všeho dobrého - vyzkoušet můžete i půjčovnu aut Vangelis. Nabízejí rozvoz aut přímo k hotelu kamkoliv po celém ostrově Ios.

 

 

Ios - půjčovna skútrů

Půjčovny skútrů je to samé, jako půjčovna aut. Jelikož je Ios malý, mají to půjčovny obvykle spojené. Skútr si tedy můžete zapůjčit i u dvou výše zmíněných půjčoven aut. A co je na Ios lepší? Těžko říci. Ios je opravdu malý, na skútru se dostanete během chvíle kamkoliv.

 

Ios - půjčovna člunů / lodí

Na Iosu o žádné půjčovně lodí / člunů nevím :-(

 

Ios hotely a letoviska

A zde je několik tipů na ubytování na ostrově Ios. Hotely, apartmány či studia mohou být vybrané z letovisek a středisek Ios – Chora, Gialos a Mylopotas.