Řecko - půjčovny aut, skútrů a lodí

centrum informací o půjčovnách v Řecku a na řeckých ostrovech

 

Půjčovna aut, skútrů a člunů v oblasti PeloponésPelopones - mapa

Peloponés - cestování

Peloponés je velmi velká oblast přímo napěchovaná památkami. Ne nadarmo se jí říká "kolébka civilizace". Bohužel se na Peloponés z ČR jezdí do velmi málo středisek (hlavně Niforeika a Tolo) a tak nezbývá, než si půjčit nějaký ten dopravní prostředek a cestovat. A tohgo cestování bude hodně, Pelopones má na výšku asi 230 kilometrů, na šířku asi 150 kilometrů. A jak tam na cestování bude se můžete podívat na stránce Peloponés (Tolo, Niforeika) - počasí

Další podrobnosti o Peloponés jsou popsány na stránce Peloponés v detailech, kde jsou fotky, popisy památek, pláže nebo cestopisy.

 

 

Půjčovna aut v oblasti Peloponés - Tolo a Niforeika

Půjčoven aut je zde mnoho, prakticky v každém větším středisku nějakou najdete. Ani v Tolo, ani v Niforeice jsem místní půjčovnu aut, která by měla vlastní stránky, nenašel. Působí zde však velké nadnárodní společnosti. Pro ty, kdo chtějí zapůjčení auta domluvit dopředu, tak alternativa existuje. Chcete-li ušetřit nějaké to euro, zkuste si najít půjčovnu aut na místě. Určitě v Tolo i Niforeika půjčovna aut je.

 

Niforeika a Tolo - půjčovna skútrů

Půjčovna skútrů je zde velmi častá a obvykle skútry nabízí i přímo hotely, ve kterých budete ubytováni.

 

Tolo - půjčovna lodí / motorových člunů

Jak se střediskem Niforeika nevím, ale ve středisku Tolo půjčovna lodí a člunů je. Půjčovna se nachází ve středisku vodních sportů Poseidon

 

Peloponés hotely a letoviska

A zde je několik tipů na ubytování v oblasti Pelopones. Hotely, apartmány či studia mohou být vybrané z letovisek a středisek Agia Fotini, Emporios, Chios Chora, Karfas a Megas Limnionas.