Řecko - půjčovny aut, skútrů a lodí

centrum informací o půjčovnách v Řecku a na řeckých ostrovech

 

Půjčovna aut, skútrů a člunů v oblasti Chalkidiki

Mapa Chalkidiki

Chalkidiki - cestování

Chalkidiki je velmi velká oblast. A turisticky velmi rozvinutá. Jako všude jinde, i na Chalkkidiki je půjčování aut populární činností a to jak ze strany klientů, tak místních obchodníků.

Středisek, kam se na Chalkidiki jezdí, není zase až tak moc. Asi jen 22. Jsou to: Afitos, Fourka, Gerakini, Hanioti, Kallithea, Kriopigi, Nea Iraklia, Nea Moudania, Nea Vrasna, Nei Pori, Neos Marmaras, Pefkochori, Polichrono, Porto Carras, Posidi, Sani, Sarti, Sithonia, Toroni, Stavros a Vrasna. Podrobnosti jsou popsány na stránce Chalkidiki v detailech, kde jsou fotky, popisy památek, pláže nebo cestopisy. Pokud nevíte, jaké podnebí na Chalkidiki panuje a kdy tam jen, podívejte se na stránku o počasí na Chalkidiki

 

Je v každém středisku půjčovna aut?

V každém středisku nějaká ta půjčovna aut je. Ty základní pro ukázku jsou například:

Sarti - půjčovna aut MasterCar

Odkaz na MatesrCar je půjčovna aut Sarti. Ceny mají přijatelné, ale pozor na pojištění.

Kallithea - půjčovna aut Panorama

Malá půjčovna aut, která nabízí i ubytování - studia

Kriopigi

Zde je například půjčovna aut Kriopigi Cars

Gerakini

Zde je například půjčovna aut Activity Travel Gerakini nebo DI RENT - Rent a car.

Neos Marmaras

Půjčovna aut v Neos Marmaras je třeba Alpha Drive. Hlavní office je v Thessaloniki, v Neos Marmaras mají Branch Office

Téměř všechna střediska

Kromě místních půjčoven si můžete půjčit auto i od některých z velkých mezinárodních společností jako jsou Hertz, Europcar, Avis nebo Thrifty

 

Půjčovna skútrů

Na Chalkidiki je ve všech střediscích (Afitos, Fourka, Gerakini, Hanioti, Kallithea, Kriopigi, Nea Iraklia, Nea Moudania, Nea Vrasna, Nei Pori, Neos Marmaras, Pefkochori, Polichrono, Porto Carras, Posidi, Sani, Sarti, Sithonia, Toroni, Stavros a Vrasna) půjčoven více, než dost. Má zkušenost je, že na nabídku skútrů narazíte prakticky na každém rohu.

 

Půjčovna lodí a člunů na Chalkidiki

Pokud vím, tak na Chalkidiki je půjčovna lodí a člunů například v Porto Carras - půjčovna lodí a člunů Nireas Boat rental. I když to není zrovna u Vašeho střediska, vyplatí se na den si půjčit auto nebo skútr a zajet si tam. Mají tam i Diving Centre pro potápěče.

 

Chalkidiki hotely a letoviska

A zde je několik tipů na ubytování v oblasti Chalkidiki. Hotely, apartmány či studia mohou být vybrané z letovisek a středisek Afitos, Fourka, Gerakini, Hanioti, Kallithea, Kriopigi, Nea Iraklia, Nea Moudania, Nea Vrasna, Ouranoupolis, Pefkochori, Polichrono, Porto Carras, Sani, Sarti,Stavros a Toroni.