Řecko - půjčovny aut, skútrů a lodí

centrum informací o půjčovnách v Řecku a na řeckých ostrovech

 

Půjčovna aut, skútrů a člunů na ostrově SkopelosSkopelos - mapa ostrova

 

Skopelos - cestování

Ačkoliv Skopelos patří mezi ostrovy malé, je na něm co poznávat. Tak malý, aby šel projít pěšky, ale zase není, takže nějaká půjčovna aut nebo půjčovna skútrů Vám jistě přijde vhod. Před dovolenou se můžete ještě podívat na předpověď ( Skopelos - počasí ) abyste se ujistili, že opravdu budete mít hezky, a pak jen hurá do nějaké té půjčovny aut a na cesty.

Další podrobnosti o Skopelosu jsou popsány na stránce Skopelos v detailech, kde jsou fotky, popisy památek, pláže nebo cestopisy.

 

Je na Skopelosu nějaká půjčovna aut ?

Půjčovna aut zde samozřejmě je a je jich mnoho. Půjčovny můžete najít u některých hotelů, ve střediscích na hlavních třídách - zkrátka všude, kde se pohybuje více turistů, nějaká ta půjčovna aut je.

I na Skopelosu jsou pak půjčovny aut s možností online rezervace předem přes internet. Jednou z nich je například půjčovna aut Halivelakis Skopelos. Podle dostupných informací sídlí na Skopelosu v přístavu. Zda si musíte dojít tam nebo zda Vám auto přivezou se mi zjistit nepodařilo.

Pokud si auto chcete nechat přivézt k hotelu, zkuste půjčovny aut Magic Cars Skopelos nebo MAXI auto CARS car rentals | SKOPELOS

 

Skopelos - půjčovna skútrů

Půjčovna skútrů se dá na Skopleosu najít téměř všude. Skútr je oblíbený dopravní prostředek, vzhledem k velikosti ostrova je to na něm všude kousek a dostanete se s ním skoro všude.

Jako půjčovna skútrů fungují i výše uvedené půjčovny aut. Kromě toho pak můžete najít půjčovnu skútrů u větších hotelů nebo kdekoliv jinde, kde chodí turisté - půjčování skútrů a kol je velmi populární služba.

 

Skopelos - půjčovna člunů / lodí

Na rozdíl od spousty jiných ostrovů, na ostrově Skopelos si půjčit člun lze. Buď můžete vyrazit na moře na ryby nebo si můžete udělat výlet na některou z mnoha pláží, které jsou autem či skútrem nedosažitelné. A kde si člun půjčit? Zkusit to můžete například v Skopelos Marine Center

 

Skopelos hotely a letoviska

A zde je několik tipů na ubytování na ostrově Skopelos. Hotely, apartmány či studia mohou být vybrané z letovisek a středisek Agios_Konstantinos, Agnontas, Glossa, Glyfoneri, Kastani, Milia, Panormos, Skopelos Chora a Stafilos.