Řecko - půjčovny aut, skútrů a lodí

centrum informací o půjčovnách v Řecku a na řeckých ostrovech

 

Kythira - půjčovna aut, skútrů a člunů

Mapa Kythiry

Kythira - cestování

Kythira nepatří mezi velké ostrovy. Na výšku má necelých 30 a na šířku asi 15 kilometrů. Přesto je i zde co poznávat. Příroda i klima jsou zde perfektní (viz stránka počasí na ostrově Kythira). Určitě to nějakou půjčovnu aut či skútrů chce. Bez toho by dovolená na Kythiře nebyla využitá na max.

Další podrobnosti o Kythiře jsou popsány na stránce Kythira v detailech, kde jsou fotky, popisy památek, pláže nebo cestopisy.

Je na Kythiře nějaká půjčovna aut ?

Samozřejmě. I když Kythira není velká, turisté sem jezdí a auta si půjčují. Vzhledem k velikosti Kythiry je pravidlem doručení k hotelu zdarma. Dělá tak například i půjčovna aut Panagiotis rent a car, která ale nepíše ceny a ani další podmínky.

Další půjčovna aut, Active Rent, nabízí také všechno možné, ale opět jim chybí ceníky a další informace. A trochu nejasné jsou jejich podmínky pojištění.

Kythira je co do půjčoven opravdu trochu podivná - ani další půjčovna aut Drakakis moc informací neuvádí. Jen text, že půjčují auta.

Pokud někdo máte odkaz na stránku s opravdu solidní půjčovnou aut, která na webu nabízí k nahlednutí ceníky a kompletní informace, napište ji sem.

 

Kythira - půjčovna skútrů

zatím nebyla přidána žádná půjčovna

 

 

Většina výše zmíněných půjčoven aut fungují i jako půjčovny skútrů. Na Kythiře jsou i půjčovny samostatné, ale nemají žádné stránky nebo veřejné kontakty. Obvykle je najdete u hotelů nebo na hlavních třídách ve střediscích.

 

Kythira - půjčovna člunů / lodí

I na Kythiře si můžete půjčit člun / loď a vyrazit za krásami oppuštěných pláží. Půjčovna lodí a člunů sídlí v Kapsali a jmenují se Serras Boats. Jak je ale na Kythiře ale zvykem, opět chybí detailní informace.

 

Kythira hotely a letoviska

A zde je několik tipů na ubytování na ostrově Kythira. Hotely, apartmány či studia mohou být vybrané z letovisek a středisek Kapsali a Kythira - Chora.

Pantonia studia a apartmán

Pantonia studia a apartmán

Dvoupatrová vilka Pantonia se nachází ve vilové zástavbě ve svahu nad písečnou pláží. Dá se zde předpokládat klidné prostředí. Do centra Agia Pelagia a na pláž se dostanete po příjezdové cestě a místní komunikaci za pár minut.

Romantica Hotel

Romantica Hotel od 13790,-

Moderní, nově postavený hotel Romantica se 16 pokoji stojí v mírném svahu cca 60 m od moře. Majiteli hotelu patří také vilka se studii a apartmány, která se nachází ve svahu nad hotelem ve vzdálenosti cca 100 m. Do centra Agia Pelagia a na pláž se dostanete po příjezdové cestě a místní komunikaci za pár minut.

Kythea Resort

Kythea Resort

Moderně zařízený hotel Kythea Resort leží ve svahu, mimo centrum letoviska Agia Pelagia. Na nejbližší malou přírodní pláž dojdete cca za 4 minuty. Do centra a na městskou pláž se dostanete po silnici asi za 8 minut.

Romantica Apartments

Romantica Apartments od 11090,-

Půvabná a moderní vilka Romantica Apartments se skládá z několika budov. Je postavena v ostrovním stylu a její modrobílé barvy dokonale zapadají do místní architektury. Vilka leží ke konci letoviska Agia Pelagia, ve svahu nad mořem a v sousedství vilky Enastron. Do centra a na pláž se dostanete po příjezdové cestě a místní komunikaci za pár minut.

Porto Delfino

Porto Delfino

Hotel Porto Delfino se nachází ve svahu porostlém zelení nad letoviskem a nabízí nezapomenutelný výhled na moře a Kapsali. V centru letoviska se nachází množství restaurací, barů a obchůdků.

Pelagia Beach studia

Pelagia Beach studia od 13090,-

Penzion Pelagia Beach je obklopen květinami, leží 100m od moře a 180m od pláže v letovisku Agia Pelagia. Hned u ubytování (100m) je vstup do moře.